Velký sál

Tento unikátní prostor s charakteristickou architekturou a výjimečnou historickou atmosférou je ideálním místem pro konání galavečeří, slavnostních ceremoniálů, recepcí, koncertů, konferencí, kongresů, módních přehlídek, výstav, plesů, svateb, párty atd.​

Rozměry sálu:
Parket - 260 m²
Pódium - 55 m²
Přísálí - 280 m²
Foier - 80 m²
Balkon - 60 m²

Kapacita:
K sezení - až 400 osob
Celková kapacita - 600 osob

Plánek sálu ke stažení zde

Malý sál

Malý sál je vhodný pro konání společenských a vzdělávacích akcí komorního charakteru, divadelní představení, firemní školení, zasedání, valné hromady, rauty, atd.

Rozměry sálu:
Parket - 120 m²
Pódium - 10 m²

Kapacita:
K sezení - 80 osob
Celková kapacita - 150 osob​

Plánek sálu ke stažení zde

Restaurace / Salonek

Prostor restaurace / salonku vybavený barem a vstupem na balkon je výborným doplňkem pro oba sály. Může sloužit jako V.I.P. salonek, chilout zóna, apod.

Rozměry salonku:
100 m²

Kapacita:
K sezení - 50 osob

Plánek sálu ke stažení zde

Zahrada

Zahrada se vzrostlými kaštany a krásným výhledem na vodní nádrž Jordán o rozloze 850 m² nabízí prostor pro akce venkovního charakteru se zázemím malého sálu a restaurace. Je vhodná pro pořádání festivalů, trhů, slavností, svateb.

Plánek zahrady ke stažení zde

Velký a malý sál Divadla Oskara Nedbala Tábor

Exkluzivně nabízíme pro Vaši konferenci, školení či doprovodný kulturní program prostory našeho partnera – Divadla Oskara Nedbala Tábor. Moderní velký sál s kapacitou 650 osob a nádherně zdobený historický sál s kapacitou 350 osob nabízí komfortní a prestižní zázemí pro Vaši akci.

Rychlý kontakt

+ 420 605 538 998

info@strelnice-tabor.cz

Partneři

CATERING:KONFERENČNÍ PROSTORY:A/V TECHNIKA:UBYTOVÁNÍ:


© 2016 by Air Housing s.r.o. | Články