Svatby

Svatba je nejšťastnější den v životě a my uděláme všechno pro to, aby ta Vaše byla opravdu nezapomenutelná.

Přemýšlíte, kde bude Váš den D? Díky své poloze s překrásným výhledem na vodní plochu Jordána je Střelnice ideálním místem pro vstup do manželství. Nachází se v centru Tábora a má skvělou dostupnost. Okolí je jako stvořené pro romantické fotky novomanželů, ať už v nedalekém parku, v zahradě nebo v prostorách budovy.

Místo na Vaši svatební hostinu si můžete vybrat hned z několika prostor. Nabízíme malý sál, který pojme až 80 hostů ke svatební tabuli, přilehlou restauraci pro komornější společnost nebo velký sál, který je vhodný pro velké svatby s kapacitou až 350 osob. V obou sálech je Vám k dispozici pódium a prostorný parket připravený na svatební veselí. V letních měsících hosté jistě ocení i možnost venkovního posezení v přilehlé zahradě. V zahradě se také nachází zastřešené podium, které můžete využít pro umístění hudební kapely. Všechny prostory Vám také podle Vašich představ vyzdobíme.

O Vaše chuťové buňky se postará šéfkuchař Pavel Minář – náš svatební cateringový partner, který splní veškerá Vaše gastronomická přání, od servírovaného menu až po jedinečný raut.

Dále jsme schopni zařídit veškerou audio/video techniku, doporučíme Vám skvělého fotografa, pomůžeme se zajištěním ubytovaní pro Vaše hosty, zarezervujeme parkování v parkovacím domě, který je od Střelnice vzdálen jen pár kroků, rádi Vám zapůjčíme svatební oblouk pro obřad, projektor s promítacím příslušenstvím a mnoho dalšího....

„Co krásnějšího může být, než jeden pro druhého žít.

Co krásnějšího snad, než jeden druhého mít rád.“

Rychlý kontakt

+ 420 605 538 998

info@strelnice-tabor.cz

Partneři

CATERING:FOTOGRAF:UBYTOVÁNÍ:DJ A MODERÁTOR:


© 2016 by Air Housing s.r.o. | Články